אירועים

אירועים | פרסם כאן
 
 
 
 
עיצוב שיער


איריס לקנר
פורסם: 6/20/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב שיער

 עיצוב שיער לכלה

 

שוק עיצוב השיער בארץ המגלגל1.5 מיליארד שקל בשנה, מפעיל למעלה מ-5,000 בתי עסק רשומים ועוד כאלף העוסקים בתחום בצורות שונות.

 

מאת : איריס לקנר

 

בתחום שניזון עד לפני כעשור מחיקוי של טרנדים אשר הגיעו מחו"ל, השכילו להבין כי היופי המקומי במחוזותינו בשילוב עם הכישרון הרב המאפיין אנשי מקצוע וההשתלמויות הרבות שהם עוברים – הן בארץ והן בחו"ל, יצרו קרקע פורייה לפיתוח המגיע היישר מהיצרנים. עובדה : מספר החברות בתחום תכשירי שיער למספרות הוכפל ב- 5 השנים האחרונות ומונה כיום קרוב ל -  40  חברות.

 

ומה עם עיצוב השיער לכלות ?! נישת עיצוב השיער לכלות צובר תאוצה ומביא הרבה מאוד פרנסה לעוסקים במלאכה.

 

כלה משקיעה בכל היבט אפשרי לקראת היום הגדול : מהשמלה, דרך הנעליים, האיפור, הציפורניים, התכשיטים ו... השיער.

תסרוקות כלה מעצימות ומשלימות את השמלה. היום הנטייה היא לשלב אביזרי שיער, כמו : קשתות ,כתרים עדינים ופרחי משי בתוך השיער על מנת לקבל את אותו מראה נסיכותי או רויאלי רצוי.

 

מחירי העיצוב המיוחדים לכלות, שונים על פי אזורים בארץ.

רובם כוללים חבילה בסיסית של איפור ועיצוב תסרוקת. בצפון נעים המחירים בין 700 ₪ ל – 1,000 ₪ , בדרום בין 700 ל – 1,200 ובמרכז הם מתחילים אומנם ב – 500 ₪ בממוצע ומגיעים גם עד ל – 3,300 ₪ .

אם מגיעות מלוות יחד עם הכלה, הן זוכות להנחה. בצפון ובמרכז יכולה היום מלווה ליהנות מאיפור ועיצוב שיער גם ב – 300 ₪ ובמרכז יגיע המחיר עבורן ל – 700 ₪ ואפילו 1,500 ₪. כל תוספת שיער או אביזרים שבוחרת הכלה גוררת בעקבותיה תוספת נוספת בתשלום.

 

טרנדים עכשוויים

רונן מלכה, מומחה בתסרוקות כלה וערב בעל סטודיו מספר לנו : "בעונת החתונות העכשווית אנו ממשיכים לראות את המראה האסוף בהשראת ה'שטיח האדום' של טקסי האוסקר וגלובוס הזהב ההוליוודיים. מראה הכלות ממשיך להיות קלאסי עם טאץ' מודרני – מה שאומר כי בתסרוקות שיער מסוג זה, השיער מורם מעלה עם הגבהה ומשולבות תוספות שיער.  אז מתקבל מראה מעודן ומעוצב עם נוכחות מרשימה. תסרוקות אלו מקנות מראה אצילי. יתרון נוסף בשיער אסוף הוא שכך נחשפות פנים מוארות וזוהרות. ואם מדברים על השטיח האדום ומראה זוהר, יש גם מי שמעדיפות תסרוקות פזורות במראה גלים או תלתלים "פתוחים" העשויים במדויק תוך הקפדה על ניקיון ועמידות למשך האירוע."

 

ומה עם כלות המעוניינות להעיז יותר ?

"כלות כאלו לוקחות אותנו קצת אחורה לשנות ה -40  וה -60  לסגנון התופס תאוצה הוא סגנון הוינטג' .

במקרים אלו המדובר בתסרוקות אסופות בצורה מרושלת מעט הניתנות לשינוי במהלך האירוע ע"י פירוק האביזרים או בפיזור חלק מהתסרוקת. לקבלת מראה רך יותר ניתן להוסיף כובעי צד,  רשתות או פפיונים גדולים כדי לקבל כניסה מרשימה במראה של פעם."

 

אירועים קטנים