אירועים

אירועים | פרסם כאן
 
 
 
 
הזמנות לחתונה


מערכת
פורסם: 6/9/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית הזמנות לחתונה

 הזמנות לחתונה

 

יש מקום, יש תאריך ואז מגיעה השעה לפרסם את הבשורה.

ההודעה, הפרטים הראשונים והצהרת הכוונות נעשית באמצעות ההזמנה לחתונה.

באמצעות ההזנה לחתונה שיקבלו המוזמנים יינתן הרושם הראשוני ותינתן יריית הפתיחה מצד האורחים הפעם להתחיל ולתכנן את הגעתם והירתמותם לשמחה שלכם.

 

ולמה יש לזוג להתייחס בבואו לתכנן את ההזמנה ?

מסתבר כי מרוב שקיימות היום אופציות שונות ומגוונות, החלוקה היא בהתאם :

הזמנות מודפסות –

בין אם מגיעים למעצב גרפי, בוחרים מתוכנת מחשב או מאתרי בחירה – בסופו של תהליך יש להגיע לבית הדפוס על מנת לקבל את המוצר הסופי.

יש מי שמשקיע כיום גם במעטפות מיוחדות (מידות יוצאות דופן, עובי הנייר, נייר ממוחזר, צבעים, משולבי ריח וכו') ויש מי שבוחר את המעטפות שמספק גן האירועים או האולם.

אגב, בחו"ל קיים נוהג לשלוח כרטיסי תודה לאחר החתונה – טרנד שהפך לעכשווי גם במחוזותינו. עוד אלמנט – הרבה יותר צנוע אומנם – שיש לתת עליו את הדעת

 

סגנונות של הזמנות לחתונה נעים בין סגנון רומנטי, סגנון קלאסי, סגנון הומוריסטי, הזמנות מאוירות, הזמנות המשלבות אלמנטים מן הצומח דוגמת פרחים מיובשים ועוד רבים.

 

נקודה חשובה: רצוי למצוא ספק אשר לא יחייב אתכם על טיוטות ניסיוניות. כמו כן, כדאי לוודא שלא מחייבים על הזמנה נוספת במידה ומגלים בשלב מאוחר שהזוג צריך יותר הזמנות ממה שתכנן במקור.

 

חישוב מס' ההזמנות הרצוי נעשה על פי חצי ממספר המוזמנים + תוספת של עד 15% עבור אורחים שנזכרים בהם ברגע האחרון.

 

הזמנות דיגיטליות –

בעידן הדיגיטלי, יהיה מי שיבחר לשלוח הזמנות שאינן מגיעות על קרטון מודפס.

למי שרוצה לבשר על מועד החתונה בשירה, ריקוד או אנימציה ממחושבת, קיימות חברות שתשמחנה לעשות זאת עבור הזוג המאושר.

את הסרטון ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני או לצרוב על דיסק.

אורך סרטוני ההזמנה יכול להגיע עד כדקה וחצי ומוצגים בו על פי רוב: פרטי האירוע, כתובות דואר אלקטרוני לאישור דרכן אפשר לאשר הגעה, תמונות של הזוג, אנימציה, צבעים ומוסיקה על פי בחירה וכמובן, מפת הגעה לאירוע.

ומה עוד אפשר לבצע עם סרטון ? הזמנה בכיכובכם עם תסריט מובנה מראש, יום צילומים. ו... שימו לב למקוריות בשיאה : נניח שהזוג המיועד מתבייש להצטלם אך בכל זאת נדלק על רעיון הסרטון, ניתן לקבל היום סרט אנימציה בכיכוב הכפילים הבובתיים של בני הזוג... או לקבל אותם על תמונת סטילס להזמנה שאפשר לשלוח בדואר.

(מי מומחית לעניין ? רויטל פאלקה, מעצבת גרפית וארט דירקטורית המעצבת פסלי פלסטלינה בעלי מבנה מתכת פנימי המצופים בפלסטלינה איכותית).

אירועים קטנים