אירועים

אירועים | פרסם כאן
 
 
 
 
מאמר בנושא הזמנות לחתונה


עירית
פורסם: 3/21/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית הזמנות לחתונה

הזמנות לחתונה, להשקיע בשביל הזיכרונות

הזמנות לחתונה הן אחד הדברים שעליכם, כזוג לפני חתונה, להכין לקראת היום הגדול. הזמנות לחתונה הן הדרך שלכם לשתף את כל הקרובים והרחוקים שלכם, את כל החברים והמשפחה בשמחה הקרבה. אתם, ביניכם לבין עצמכם יודעים כמה מרגש המעמד, וכמה השמחה על כך שמצאתם את הצד השני שלכם גדולה, והזמנות לחתונה הן הדרך שלכם לבטא את זה לסובבים אתכם. כמובן שכולם יהיו נוכחים בחתונה עצמה ויזכו להבין קורטוב מהאמוציות שעוברות עליכם בגלל האיחוד הקרב וההבנה שיש לכם מעתה שותף לחיים, אבל הזמנות לחתונה נותנות ביטוי פיזי לאהבה שלכם, עבור הסובבים אתכם.

יכול להיות שאתם רואים בהזמנות לחתונה רק אמצעי כדי להעביר את המסר שאתם עומדים לאחד כוחות משני יחידים ליחידה משותפת אחת, ולכן לא רואים הרבה טעם להשקיע בהזמנות לחתונה מיוחדות. אולי אתם גם חושבים לוותר לגמרי על הזמנות לחתונה ולשלוח מיילים או להעביר את המסר טלפונית ובכך ליהנות מההתקדמות הטכנולוגית בעולם, יחד עם חיסכון כספי, אבל זה יהיה חבל. הזמנות לחתונה בעלות משמעות סימבולית ואינן רק אמצעי לשם מטרה, ולכן חבל להסתכל עליהם ככאלה. ברור שעיקר תפקודן הוא כהודעה לאהובים שלכם על החתונה, אבל יש בהזמנות לחתונה גם הרבה מעבר.

הזמנות לחתונה הן זיכרון פיזי מהחתונה שלכם, אשר יישאר אצל כל הקרובים שלכם עד מתי שהם ירצו להשאיר אותן, ואם הם מאוד קרובים אליכם, ההזמנות הללו תשארנה אצלם לעד. האורחים לא מביאים מצלמות לחתונה ולא תמיד תוכלו להשקיע ולהעביר את התמונות שיצולמו במהלך החתונה לכולם, מפני שאלו הם הזיכרונות שלכם, ולכן הזיכרונות של האורחים שלכם, אותם אתם כל כך אוהבים עד שרציתם שייקחו חלק ביום הגדול, יתכנסו אל תוך ההזמנות לחתונה.

בכל פעם שהם יסתכלו על ההזמנות לחתונה, הם ייזכרו בחיוכים, באווירה המדהימה והרומנטית של החתונה, וברגע שבירת הכוס מתחת לחופה. הם יוכלו להיאבד בתוך ההזמנות לחתונה ולנשום את הריחות, לטעום את האוכל וצחוק שוב מהבדיחות שסופרו במהלך הערב, כל זה דרך ההזמנות לחתונה.

יש משמעות לעיצוב של הזמנות לחתונה בגלל כל הדברים הללו. הן צריכות לבטא אתכם, כך שיהיה קל להתחבר לאירוע שלכם דרכם ולזכור הכל. הזמנות לחתונה שהן סטנדרטיות לא יעוררו את אותן התחושות כמו הזמנות לחתונה בעלות ייחוד וביטוי של כל אחד מכם בנפרד, ויחדיו. חשוב לזכור להשקיע בהזמנות לחתונה, למרות שלכאורה נראה שהן לא חלק מהאירוע המרכזי, אלא רק עוד פרט שמוביל אליו, ולו רק בגלל שהן ביטוי של האיחוד שלכם, כמו כל דבר אחר שנקשר לחתונה שלכם. אז תשקיעו בהזמנות לחתונה, בשביל הזיכרונות המתוקים שלכם, ושל הקרובים לכם.

אירועים קטנים