אירועים

אירועים | פרסם כאן
 
 
 
 
רשימת מוזמנים לחתונה


פורסם: 5/22/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית מתחתנים

 

איך מכינים רשימת מוזמנים לחתונה?

הכנת רשימת מוזמנים לחתונה דורשת היערכות של שני הצדדים, גם של החתן וגם של הכלה. עליהם לעבוד בשיתוף פעולה ולהפריד את האוכלוסיות שחובה שיהיו באירוע מאוכלוסיות שהזמנתן היא בגדר רשות. כך, לדוגמה, סביר שההורים של שני הצדדים צריכים להיות שם, וכך גם הסבים, הדודים והאחים. זו צריכה להיות נקודת הפתיחה של ההזמנה. ככה, אם לצד אחד אין כמעט משפחה ולצד השני יש משפחה ענקית, אתם דואגים להבטיח שכל המשפחות יגיעו לאירוע בהרכב מלא. אם נשאר מקום, הוא יוקדש לאורחים לא מהמשפחה, שהזמנתם היא רשות, והיא תיערך על ידי דיון של שניכם והגעה לתוצאות שמקובלות עליכם.

הכנת רשימת מוזמנים עבור בני המשפחה

כפי שכבר ציינו, כשמדובר על חתונה במסגרת גני אירועים בשרון או אולם אירועים בשרון, אל תחשבנו מי גר רחוק ומי גר קרוב. מזמינים את כל מי שהוא קרוב משפחה שלכם, גם מצד הכלה וגם מצד החתן. נגמרה הכנת רשימת קרובי המשפחה? בטוחים שלא פספסתם אף אדם? כעת יש לכם פנאי להתדיין על רשימת מוזמנים מבחוץ כמו חברים לעבודה, חברים מהלימודים, חברים מהצבא ומהמילואים, וכד'.

הכנת רשימת מוזמנים עבור החברים

בשלב זה פשוט תציעו הצעות אחד לשנייה ובדקו שהן מקובלות על שניכם. במידה ואחד האורחים שלכם סובל מרגישות לאיזשהו מזון, טבעוני, צמחוני וכד', יש לרשום זאת ולהתכונן לדווח על כך לקייטרינג או להנהלת האולם על מנת להבטיח הקצעת מזון מיוחד בשבילו. צוות גני אירועים בשרון יעשה הכל בשביל שכל אורח ירגיש הכי בבית בעולם כשהוא אוכל, גם כאשר המזון העיקרי לא לטעמו ולא מתאים לו, על ידי הקצעות אלטרנטיביות.

סגירת רשימת המוזמנים

חשוב מאד לוודא שהרשימה סגורה בהתאם להנחיותיה של חברת ההפקות לגודל האולם או גן האירועים. אנו ממליצים לדבוק בהנחיות האכלוס שלה ולא להזמין אפילו אורח אחד יותר. זה יגרום לצפיפות ויהרוס לכם את האירוע. ההפקה במסגרת גן אירועים בשרון לא תוליך אתכם שולל בעניין הזה אלא תספק את המידע המדויק שיביא לכך שגם תוכלו לארח מקסימום אנשים וגם לזכות באירוע מלבב שייצג אתכם בכבוד, ויינסך הנאה רבה בקרב האורחים שלכם.

 
אירועים קטנים