אירועים

אירועים | פרסם כאן
 
 
 
 
אטרקציות מקוריות


פורסם: 5/23/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית אטרקציות
אטרקציות מקוריות
 
ישנן מספר אטרקציות מקוריות המשמשות חוגגים בעת האירוע. האטרקציות צריכות להיבחר בהתאם למצב הצפוי באירוע ולספק מענה למגוון אוכלוסיות על פי דרישה. להלן רשימת מקרים המתרחשים באירועים, תוך הדגמת מספר אטרקציות כמספקות מענה למקרים הללו, ומגבשות למעשה את האירוע לכדי מה שהוא: פלטפורמה רוויית עניין המעוצבת באופן חסר תקדים.
 
אירועי מבוגרים
 
אירוע הנערך לכבוד אנשים מבוגרים ואשר עיקר המשתתפים בו הם בני 60+ יגובה במשחקי מבוגרים כמו ברידג' ודומיהם, בארוחות גורמה בריאות ומזינות, ובתקליטן ומפעיל המומחים בעבודה עם בני הגילאים המבוגרים. אירועים כאלו נמכרים בעיקר לבתי אבות, או למשפחות מבוגרות שהתקבצו להן יחדיו לכבוד אירוע מסוים הקשור להוואי שלהן.
 
אירועים עם ילדים
 
לעתים את ואתה מסתכלים בהזמנות שהפקתם לבר המצווה של הבן או לחתונה ותגלו שחלק ארי מן המוזמנים הם בכלל ילדים ופעוטות. במצב כזה ניתן לגבש מגוון רחב של אטרקציות כגון:
 
* השכרת מכונות משחק לאירועים.
 
* השכרת חברת הפעלות ילדים לאירועים.
 
* השכרת קוסם או ליצן לבידור הילדים.
 
* שינוי רשימת ההשמעה והוספת "נדבך ילדים": לצמד שירי ארץ ישראל היפה הוסיפו שירי ילדים לפעוטות, או פופ, ראפ של ראפרים ישראליים מקומיים או בינלאומיים מושמעים, ועוד לבני ה- 7+ ובני הנעורים.
 
אירועים מתועדים
 
כמובן שבכל אירוע התיעוד מאד חשוב. כיצד מתעדים אירועים?  אירועים מתועדים באמצעות צלמים, עורכי וידאו, מגנטים לאירועים ועוד שלל של אנשי מקצוע מומחים לתיעוד אירועים. את המתעדים שלכם יש לבחור על פי סוג האירוע. אין מתעד אירועים עסקיים כמו צלם חתונות ואין מתעד כנס משפחתי כללי כמו צלם לטקסי חלינה. אלו צלמים ועורכי וידאו שונים עם דרישות אומנותיות שונות מטקס לטקס. נא לבחור את המתעדים שלכם בקפידה ובהתאם לדרישותיכם ולמה שמצופה מהם במהלך האירועים השונים.
 
אירועים מצוירים
 
בחלק ניכר מהאירועים נהוג להזמין ציירים או אוני קריקטורות לאיור באי האירוע. הזמנה כזו נותנת קונטרה לצילום החי וממשיכה את האירועים המתועדים גם במכחול וברישום. מומלץ לבחור בצייר אירועים מקצועי הבקיא בכל רזי הרישום באירועים. בדומה לשירות של מוזיקאים, עליו להיבחר על סמך המלצות כדי שתיהנו מתוצריו ותוכלו לומר לעצמכם שלפניכם איש מקצוע מן המעלה הראשונה.
 
צרו קשר עם חברת ההפקות לתכנון אטרקציות בוטיק עבור האירוע שלכם!
אירועים קטנים